Dodatkowe osiągnięcia szkoły i uczniów


UWAGA ! W aktualizacji, materiały w opracowaniu przez uczniów klasy I A. 

 

rok szkolny 2010/2011

I Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny "Cztery żywioły"

I miejsce Justyna Źiółkowska, Magdalena Samulak (kl. 2d) 


rok szkolny 2008/2009

  • kwiecień

Konkurs Recytacji Poezji Niemieckiej

Imiejsce M.Bodzionny (2a) 

II miejsce K.Wrzesiński (2a)

  •  listopad

V Konkurs Savoir - Vivre

I miejsce

Magdlena Łuszczyńska kl.2e

Katarzyna Durmaj kl.2e

Dominika Bielińska kl.2e

Katarzyna Muth kl.2e

Magdalena Kozicka kl.2e

  • październik

02.10.2008

Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych

III miejsce na 2000 m

Luiza Radecka z kl.2d


rok szkolny 2007/2008

  • kwiecień

17.04.2008

Mistrzostwa Dzielnicy Wola m.st.Warszawy w tenisie stołowym

I miejsce dziewcząt:

Estera Dąbrowska, Zosia Garwacka, Paulina Kozłowska

V-VI miejsce chłopców:

Marcel Wójtowicz, Konrad Puniewski, Maciek Fudecki

03.04.2008

Konkurs o Krajach Anglosaskich

I miejsce- Franciszek Barciś kl.3d

  • marzec

05.03.2008

III Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Turniej indywidualny:

  1. Marcel Wójtowicz 3d
  2. Konrad Puniewski 3e
  3. Estera Dąbrowska 2b
  4. Łukasz Wawrzyniak 3d

Turniej deblowy:

  1. K.Puniewski 3e/M.Wójtowicz 3d
  2. M.Puchawka 3e/Ł.Wawrzyniak 3d
  3. E.Dąbrowska 2b/P.Orzechowski 2d
  • luty

25.02.2008

Gdybologia Historyczna

miejsce II: Joanna Bestry 2c, Karol Szydłowski 2c

miejsce III: Kamil Nagalski 1c

  • grudzień

01.12.2007

Międzyszkolny konkurs matematyczny klas drugich

Niestety nasi reprezentanci:P.Goździkowski, P.Konik, K.Magdziarz (kl.2a)zajęli czwarte miejsce na konkursie międzyszkolnym z matematyki, a tak mało brakowało do trzeciego. Pokonały nas takie szkoły, jak: Kopernik, Norwid i Żeromski.

Z relacji uczestników wywnioskowałam, że praca P.Konika została źle oceniona i napisałam zażalenie do organizatorów konkursu. Po otrzymaniu ksera pracy Piotrka podtrzymałam swoje uwagi. W związku z tym uważam, że reprezentanci naszej szkoły zostali źle ocenieni na powyższym konkursie.Opiekun uczestników: M.Nogalska

5 - 7.12.2007

W "Mikołajkowych zawodach pływackich" dzielnicy Wola drużynowo zajęliśmy III miejsce.

Indywidualnie:

Tomasz Biadoń zajął I miejsce na 100 m st.dowolnym oraz

Katarzyna Włoczewska zajęła II miejsce na 100 m st.dowolnym.

 

11.12.2007

W IV Warszawskim Konkursie "Savoir-ViVre" - Obycie umila życie" pod patronatem Prezydent m.st.Warszawy Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz zajęliśmy II miejsce.

Reprezentowali nas:

Agata Kowalska

Marietta Wróblewska

Paulina Pakuła

Maria Tabaka

Paweł Waśkiewicz

 

  • listopad

26.11.2007-Julita Burczyńska reprezentowała naszą szkołę w konkursie recytatorskim "Usłysz Panie, moje słowa"

28.11.2007-Wiktoria Anika Godel została zakwalifikowana do debaty "Parlament Młodzieży 2007"


1.Stypendia naukowe:

2002/03 - Katarzyna Kowalska IIb

2003/04 – Katarzyna Kowalska IIIb

2004/05 – Milena Sokołowska IIIc

2005/06 – Justyna Majestat IIb

2006/07 – Joanna Olejniczak IIc

2007/08 – Karol Więcek IIIa

2.Osiągnięcia uczniów w latach 2001-2007
  • Franciszek Barciś: I miejsce w 52 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim kategoria: Turniej Recytatorski zorganizowanym przez Ośrodek Kultury im. S. Żeromskiego w Dzielnicy Wola (kwiecień 2007)
  •  Małgorzata Augustyńczyk i Ewa Fabijańska: laureatki II i III nagrody w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej (14 kwietnia 2007)
  • Julita Burczyńska: nagroda w 52 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim kategoria: Turniej Recytatorski zorganizowanym przez Ośrodek Kultury im. S. Żeromskiego w Dzielnicy Wola (kwiecień 2007)
  • Anna Balcerowska i Paulina Warsza: zakwalifikowane do II etapu Olimpiady Wiedza o Społeczeństwie (2006/07)
  • Monika Brzozowska i Karol Więcek uzyskali III miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym dla uczniów klas drugich (grudzień 2006)
  • Tomasz Szamański i Wiktor Pietruch: III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Granice zdrady narodowej i państwowej ” (etap wojewódzki) zorganizowany przez Ogólnopolski NSZZ Solidarność pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Prezesa PN (listopad 2006)
  • Franciszek Barciś: nagroda za kreację aktorską na Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „Mały Azyl” (listopad 2006)
  • Reprezentacja XII LO (uczniowie kl. IId): II miejsce w III Ogólnopolskim konkursie „Savaire Viure- Obycie umila życie” zorganizowanym przez Dom Kultury Warszawa Włochy (Grudzień 2006)
  • Dorota Komiażyk: wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Bliżej Norwida” w kategorii „Recytacja Jednego wiersza” zorganizowanym przez Liceum im C.K.Norwida (październik 2006)
  • Paulina Warsza I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich Sienkiewiczowskich w Zamościu (czerwiec 2006)
  • Ewelina Wasilewska: nagroda za pracę literacką pt. „Samotnik” w Konkursie Literackim „Od bajki do bajki” (2005/06)
  • Paulina Warsza: zakwalifikowana do II etapu Olimpiady Wiedza o Społeczeństwie (2005/06)
  • Paulina Dziewońska i Marta Szczepoanik- zakwalifikowane do II etapu Konkursu Języka Francuskiego zorganizowanego przez VIII Lo w Warszawie (2005/06)
  • Piotr Sienkiewicz, Tomasz Sobczyński, Robert Kołacz, Kinga Kalinowska, Szymon Oleksiak

zakwalifikowani do II etapu konkursu „polska w NATO”(2003/04)

  • Radosław Kamieński: Laureat Konkursu Chemicznego zorganizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej (2003/04)
  • Piotr Sienkiewicz: Finalista zawodów II stopnia Olimpiady Historycznej (2003/04)
  • Tomasz Malewski: III miejsce w II Konkursie Interdyscyplinarnym (2002/03)
  • Urszula Jankowska: zakwalifikowana do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (2002/03)
  • Reprezentacja szkoły (drużynowo): II miejsce w konkursie Wiedzy „Znasz ty Warszawy oblicze” zorganizowanym przez Muzeum Woli w Warszawie (2003/04)
  • Katarzyna Kowalska: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim: „Europa w zasięgu słowa” (2002/03)
  • Aneta Suchocka: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim: „Europa w zasięgu słowa” (2002/03)
  • Piotr Sienkiewicz: wyróżnienie w Konkursie Ambasady Egiptu pt. „Praca Polskich Archeologów w Egipcie”(2002/03)
  • Aleksandra Kasta: wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Literackim na Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich (2002/03)
  • Anna Czuba: II miejsce w X Ogólnopolskim konkursie Literackim na Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich (2002/03)
  • Kinga Kalinowska: I miejsce w Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Gminę Warszawa Wola (2001/02)
  • Joanna Urbańska: zakwalifikowana do II etapu Olimpiady Biologicznej (2002/03)
  • Brygida Sitkowska, Zuzanna Waś, Monika Sujak: wyróżnienie w Krajowym Konkursie Regionalnym „Gniazdo”
  • Michał Dunicz: Finalista I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o współczesnym Izraelu (2001/02)